Astro Babes – oryginalna frajda dla wszystkich miłośników automatów

4.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Na pozór może się wydawać, że Astro Babes to wyłącznie przeciętna gra hazardowa jakich wiele w Internecie. Rolki, symbole, barwy – wszystko to znamy już z setek szablonowych slotów online. Ręczę jednak, że kiedy dotrzesz do zakończenia tej publikacji, skojarzysz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie rozciągając już zatem wprowadzenia, zachęcam do przeczytania zdawkowego opisu gry hazardowej Astro Babes.

Astro Babes jawi się dość typowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę nie sposób jednoznacznie oszacować za przywarę lub pozytyw, ponieważ za bardzo zależy to od personalnych upodobań każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to samemu cenię sobie prostotę i nie korygowanie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli zwyczajny i mniej nowatorski interfejs automatu Astro Babes zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły na temat Astro Babes

Astro Babes ma 5 bębnów, co powoduje, że slot ta nie odstaje zbytnio od gros sławnych gier hazardowych. Po tym kątem jest to raczej tradycyjny i znacznie konserwatywny slot. Przy tym Astro Babes ma 100 paylinesów, co jak przypuszczam jest dość porządną sumą. Bez wątpienia udostępnia ona zdobycie wysokiej sumy kasy, biorąc pod rozwagę osądy, jakie wypisują na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Astro Babes równa się €2.5, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Astro Babes nie jest jednak szczególnie świeżą grą, więc nie należy oczekiwać się po niej niezwykle porządnych możliwości i jakichś mocno rewolucyjnych elementów. Bądź co bądź Astro Babes posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których aktualnie trudno się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, chociaż przykrą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Rzeczywista gratka – 11 no deposit free spins on selected slots w Astro Babes!

Jest nią tymczasem osiągalny w Astro Babes bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to aktualnie gratisy są tym, czym autorzy najmocniej chcą skusić do siebie świeżych ludzi. Im lepsza propozycja, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic więc zaskakującego w tym, że właściciele gry, czyli spółka BGO a także jej autorzy, czyli Playtech, obdarowali nas bonusem w postaci 11 no deposit free spins on selected slots o naprawdę dużej jakości! Dzięki temu możność pomnożenia swojej wygranej rośnie do niezwykle wyniosłych rozmiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie trzeba się zbytnio dużo rozwodzić na ten problem. Astro Babes to fascynująca, choć również tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (11 no deposit free spins on selected slots!), które sprawiają, że ocena tego produktu powinna nadprogramowo narosnąć. Polecam!