Asgardian Stones – oryginalna zabawa dla wszystkich fanów gier hazardowych

4.5 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Asgardian Stones to wyłącznie zwykła gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Szpule, wzory, odcienie – wszystko to kojarzymy już z mrowia szablonowych slotów internetowych. Gwarantuję jednak, że gdy dojdziesz do zakończenia tekstu, pojmiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie przeciągając już więc początku, zapraszam do przewertowania krótkiego komentarza dotyczącego gry slotowej Asgardian Stones.

Asgardian Stones jawi się raczej standardowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość nie sposób definitywnie zdefiniować za skazę czy plus, bowiem za mocno zależy to od osobistych upodobań każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie praktyczność i nie korygowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc typowy i mniej osobliwy interfejs programu Asgardian Stones zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Technologiczne szczegóły o Asgardian Stones

Asgardian Stones ma 5 szpul, co powoduje, że automat ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części popularnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to właściwie tradycyjny i mocno staromodny slot. Przy tym Asgardian Stones ma 20 paylinesów, co jak czuję jest stosunkowo godziwą wartością. Bez wątpienia ułatwia ona zdobycie wysokiej sumy pieniędzy, biorąc pod rozwagę zdania, jakie pisują na ten temat osoby na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Największy dozwolony zakład w Asgardian Stones równa się €5, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom umożliwia nam na zyskanie małej fortuny.

Asgardian Stones nie jest wprawdzie bardzo nową grą, dlatego nie ma co oczekiwać się po niej nieprzeciętnie porządnych możliwości i jakichś bardzo awangardowych detali. Bądź co bądź Asgardian Stones ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób się obyć. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Wiarygodna okazja – do 100 € i 100 darmowych spinów w Asgardian Stones!

Jest nią tymczasem udostępniony w Asgardian Stones bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to aktualnie bonusy są czymś, czym twórcy najsilniej zamierzają zyskać dla swojego kasyna świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele slotu, czyli spółka Mr Green a także jej wynalazcy, czyli NetEnt, obdarzyli nas bonusem pod postacią do 100 € i 100 darmowych spinów o szczególnie znacznej jakości! Dzięki temu możność zwielokrotnienia swojej wygranej wzrasta do niezwykle dużych wymiarów!

Zakończenie będzie zwięzłe, ponieważ nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na ten problem. Asgardian Stones to pociągająca, aczkolwiek także ortodoksyjna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które czynią to, że opinia na temat tego wytworu musi nadprogramowo wzrosnąć. Polecam!