Arabian Nights – prawdziwa frajda dla wszystkich sympatyków gier hazardowych

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się zdawać, że Arabian Nights to wyłącznie standardowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Szpule, znaki, kolory – wszystko to znamy już z wielu szablonowych slotów internetowych. Daję gwarancję jednak, że kiedy dotrzesz do końcówki tej publikacji, zrozumiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wstępu, namawiam do przestudiowania zdawkowego opisu gry hazardowej Arabian Nights.

Arabian Nights ukazuje się względnie typowo, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę niełatwo jasno określić za przywarę lub zaletę, gdyż za mocno jest to zależne od indywidualnych upodobań każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam cenię sobie klarowność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już zdatne, a więc typowy i mniej oryginalny interfejs gry Arabian Nights wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne niuanse na temat Arabian Nights

Arabian Nights ma 5 szpul, co prowadzi do tego, że slot ta nie odstaje nadmiernie od gros znanych gier automatowych. Co do tego jest to raczej tradycyjny i znacznie staromodny automat. Zarazem Arabian Nights używa 10 paylinesów, co jak sądzę jest w miarę porządną wartością. Z pewnością udostępnia ona wygranie nielichej liczby grosza, biorąc pod uwagę poglądy, jakie piszą na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych materii hazardowej. Największy dozwolony zakład w Arabian Nights sięga €10, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na wygranie niedużej fortuny.

Arabian Nights nie jest wprawdzie szczególnie młodą grą, dlatego nie należy spodziewać się po niej szczególnie korzystnych sposobności i jakichś bardzo awangardowych elementów. Bądź co bądź Arabian Nights ma naturalnie Yes jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia nieoczekiwaną, jednak przykrą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Realna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Arabian Nights!

Jest nią natomiast udostępniony w Arabian Nights bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to aktualnie bonusy są czymś, czym twórcy szczególnie próbują zwabić do swojego kasyna nowych graczy. Im lepsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze slotu, czyli korporacja Casino.com i jej autorzy, czyli NetEnt, obdzielili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę sporej randze! Z tego powodu szansa zwielokrotnienia swojej wygranej rośnie do bezgranicznie wysokich wielkości!

Podsumowanie będzie lakoniczne, dlatego, że nie trzeba się zbyt wiele rozwodzić na ten problem. Arabian Nights to ekscytująca, aczkolwiek bardzo dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że ocena tego programu musi nadprogramowo narosnąć. Polecam!