Age of the Gods – stuprocentowa radocha dla wszystkich amatorów automatów

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Age of the Gods to tylko przeciętna gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Kołowrotki, loga, kolory – wszystko to kojarzymy już z setek banalnych gier internetowych. Zapewniam mimo to, że kiedy dociągniesz do końca artykułu, skojarzysz, w czym leży nieprzeciętność tej gry. Nie wydłużając już więc wstępu, zachęcam do przewertowania zdawkowego komentarza dotyczącego gry hazardowej Age of the Gods.

Age of the Gods przedstawia się raczej typowo, jeśli chodzi o formę samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość niełatwo kategorycznie ustalić za skazę czy pozytyw, ponieważ za mocno jest to zależne od osobistych skłonności każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już zdatne, czyli typowy i mniej rewolucyjny interfejs programu Age of the Gods uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne niuanse o Age of the Gods

Age of the Gods ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że gra ta nie odstaje nazbyt od lwiej części sławnych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to raczej tradycyjny i mocno zachowawczy automat. Zarazem Age of the Gods stosuje 25 linii wypłat, co jak mniemam jest względnie sprawiedliwą wartością. Na pewno ułatwia ona zdobycie wysokiej sumy grosza, biorąc pod rozwagę komentarze, jakie pisują na jej temat gracze na forach internetowych, poświęconych tematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Age of the Gods równa się €1, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie niedużej fortuny.

Age of the Gods nie jest może nadzwyczaj świeżą grą, toteż nie warto oczekiwać się po niej nieprzeciętnie korzystnych warunków i jakichś bardzo nieszablonowych szczegółów. W każdym razie Age of the Gods posiada ma się rozumieć Yes jackpoty, bez których współcześnie ciężko się obyć. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Prawdziwa gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Age of the Gods!

Jest nią za to dostępny w Age of the Gods bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie premie są czymś, czym właściciele kasyn szczególnie chcą pozyskać dla siebie świeżych klientów. Im korzystniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele automatu, czyli przedsiębiorstwo Casino.com oraz jej twórcy, czyli Playtech, obdzielili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie znacznej wadze! Z tego powodu możność zwielokrotnienia swojej wygranej przyrasta do bezgranicznie wyniosłych rozmiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, dlatego, że nie trzeba się nadmiernie dużo rozpisywać na ten temat. Age of the Gods to pociągająca, aczkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że nota tego programu musi jeszcze wzmóc się. Zalecam!