Age of the Gods: Prince of Olympus – prawdziwa radocha dla wszystkich miłośników automatów

4.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Age of the Gods: Prince of Olympus to jedynie zwykła gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Szpule, emblematy, kolorystyki – wszystko to znamy już z wielu zwykłych automatów internetowych. Zapewniam jednak, że zanim dotrzesz do końca tej publikacji, zrozumiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie przeciągając już więc wstępu, nakłaniam do przewertowania zwięzłego opisu gry automatowej Age of the Gods: Prince of Olympus.

Age of the Gods: Prince of Olympus przedstawia się dość konwencjonalnie, jeśli chodzi o formę samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest bardzo stereotypowy i nie odstaje od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę ciężko definitywnie ustalić jako defekt czy walor, ponieważ za bardzo uzależnione jest to od prywatnych upodobań każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście lubię praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwyczajny i mniej rewolucyjny interfejs automatu Age of the Gods: Prince of Olympus wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Techniczne niuanse dotyczące Age of the Gods: Prince of Olympus

Age of the Gods: Prince of Olympus ma 5 szpul, co powoduje, że automat ta nie odstaje za bardzo od większości znanych gier automatowych. Pod tym względem jest to właściwie tradycyjny i mocno konserwatywny automat. Przy tym Age of the Gods: Prince of Olympus używa 25 paylinesów, co jak czuję jest dość porządną sumą. Niewątpliwie ułatwia ona zyskanie dużej sumy grosza, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie piszą na jej temat użytkownicy na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Age of the Gods: Prince of Olympus równa się €2.5, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym uprzednio okolicznościom pozwala nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Age of the Gods: Prince of Olympus nie jest jednak wyjątkowo świeżą grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej niezwykle porządnych możliwości i jakichś bardzo oryginalnych detali. Niemniej Age of the Gods: Prince of Olympus ma ma się rozumieć Yes jackpoty, bez których aktualnie trudno poradzić sobie. Ich brak byłby bez wątpienia nieoczekiwaną, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Realna gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Age of the Gods: Prince of Olympus!

Jest nią natomiast osiągalny w Age of the Gods: Prince of Olympus bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to właśnie premie są czymś, czym autorzy najbardziej chcą zyskać dla swojej firmy nowych graczy. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic przeto osobliwego w tym, że właściciele gry, czyli spółka Casino.com i jej programiści, czyli Playtech, obdzielili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo znacznej randze! Z tego powodu ewentualność zwielokrotnienia swojej nagrody rośnie do bardzo wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, gdyż nie ma co się zbyt dużo rozwodzić na ten problem. Age of the Gods: Prince of Olympus to fascynująca, chociaż również dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje zalety (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego programu musi jeszcze wzmóc się. Rekomenduję!