Age of the Gods: Goddess of Wisdom – prawdziwa zabawa dla wszystkich amatorów gier hazardowych

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się wydawać, że Age of the Gods: Goddess of Wisdom to jedynie pospolita gra slotowa jakich niemało w Internecie. Rolki, emblematy, barwy – wszystko to znamy już z mrowia banalnych gier online. Gwarantuję jednak, że gdy dotrzesz do końcówki tej publikacji, pojmiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już więc początku, namawiam do przestudiowania krótkiego zarysu gry hazardowej Age of the Gods: Goddess of Wisdom.

Age of the Gods: Goddess of Wisdom jawi się raczej konwencjonalnie, jeśli idzie o formę samej gry i jej szatę graficzną. Także sam interfejs, jest bardzo stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę trudno jednoznacznie zdefiniować za skazę czy plus, ponieważ za bardzo uzależnione jest to od osobistych preferencji każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu lubię klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwykły i mniej innowacyjny interfejs slotu Age of the Gods: Goddess of Wisdom zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi dotyczące Age of the Gods: Goddess of Wisdom

Age of the Gods: Goddess of Wisdom posiada 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części znanych gier hazardowych. Co do tego jest to raczej konwencjonalny i silnie staromodny automat. Równocześnie Age of the Gods: Goddess of Wisdom stosuje 20 paylinesów, co jak mniemam jest względnie godziwą wartością. Z pewnością umożliwia ona wygranie nielichej ilości grosza, biorąc pod uwagę komentarze, jakie pozostawiają na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych materii hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Age of the Gods: Goddess of Wisdom wynosi €25, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym uprzednio warunkom umożliwia nam na wygranie średniej fortuny.

Age of the Gods: Goddess of Wisdom nie jest jednak szczególnie młodą grą, więc nie warto oczekiwać się po niej wyjątkowo fajnych sposobności i jakichś mocno awangardowych detali. W każdym razie Age of the Gods: Goddess of Wisdom ma naturalnie Yes jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Prawdziwa szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Age of the Gods: Goddess of Wisdom!

Jest nią zaś udostępniony w Age of the Gods: Goddess of Wisdom bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to aktualnie gratisy są tym, czym autorzy najbardziej próbują pozyskać dla swojej firmy świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele automatu, czyli przedsiębiorstwo Casino.com a także jej programiści, czyli Playtech, obdarowali nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie znacznej randze! Z racji tego ewentualność poszerzenia swojej wygranej rośnie do bezgranicznie wielkich wymiarów!

Podsumowanie będzie niedługie, gdyż nie trzeba się nadmiernie wiele rozpisywać na ten problem. Age of the Gods: Goddess of Wisdom to pasjonująca, choć również tradycyjna gra. Ma ona jednak swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego dzieła powinna dodatkowo narosnąć. Zalecam!