Age of the Gods: God of Storms – stuprocentowa frajda dla wszystkich fanów automatów

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że Age of the Gods: God of Storms to wyłącznie standardowa gra slotowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, loga, kolorystyki – wszystko to znamy już z mrowia zwykłych automatów online. Gwarantuję mimo to, że zanim dojdziesz do zakończenia tekstu, zrozumiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już zatem wstępu, nakłaniam do przewertowania zdawkowego opisu gry slotowej Age of the Gods: God of Storms.

Age of the Gods: God of Storms ukazuje się dość konwencjonalnie, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Także sam interfejs, jest bardzo tradycyjny i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość ciężko definitywnie określić za wadę lub zaletę, ponieważ za mocno zależy to od osobistych upodobań każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie funkcjonalność i nie naprawianie tego, co i tak jest już zdatne, a więc zwyczajny i mniej osobliwy interfejs programu Age of the Gods: God of Storms uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe szczegóły o Age of the Gods: God of Storms

Age of the Gods: God of Storms ma 5 bębnów, co sprawia, że automat ta nie odróżnia się zbytnio od gros popularnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to raczej standardowy i mocno zachowawczy slot. Jednocześnie Age of the Gods: God of Storms ma 25 paylinesów, co jak mniemam jest względnie sprawiedliwą sumą. Na pewno ułatwia ona zdobycie wielkiej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę osądy, jakie wypisują na jej temat gracze na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Największy możliwy zakład w Age of the Gods: God of Storms równa się €100, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym dopiero co okolicznościom pozwala nam na wygranie małej fortuny.

Age of the Gods: God of Storms nie jest wprawdzie nadzwyczaj młodą grą, zatem nie ma co spodziewać się po niej szczególnie korzystnych możliwości i jakichś mocno awangardowych elementów. W każdym razie Age of the Gods: God of Storms ma oczywiście Yes jackpoty, bez których aktualnie trudno dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością nieoczekiwaną, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Prawdziwa sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Age of the Gods: God of Storms!

Jest nią tymczasem udostępniony w Age of the Gods: God of Storms bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to właśnie gratisy są czymś, czym programiści najsilniej próbują zyskać dla siebie nowych użytkowników. Im opłacalniejsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele automatu, a więc korporacja Casino.com oraz jej autorzy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wielkiej wadze! Z tego powodu szansa zwielokrotnienia swojej nagrody wzrasta do naprawdę dużych wielkości!

Podsumowanie będzie niedługie, bo też nie ma co się nadmiernie wiele rozpisywać na ten problem. Age of the Gods: God of Storms to pasjonująca, aczkolwiek również dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego wytworu musi nadprogramowo podskoczyć. Polecam!