Age of the Gods: Furious 4 – autentyczna frajda dla wszystkich entuzjastów slotów

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Age of the Gods: Furious 4 to wyłącznie pospolita gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Szpule, znaki, kolory – wszystko to znamy już z bezliku podstawowych gier online. Ręczę mimo to, że zanim dotrzesz do zakończenia artykułu, zrozumiesz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie wydłużając już więc początku, namawiam do przeczytania zwięzłego opisu gry slotowej Age of the Gods: Furious 4.

Age of the Gods: Furious 4 ukazuje się dość konwencjonalnie, jeśli idzie o formę samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość niełatwo jednoznacznie określić jako skazę lub zaletę, bowiem za mocno zależy to od prywatnych sentymntów każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie praktyczność i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, czyli zwyczajny i mniej innowacyjny interfejs programu Age of the Gods: Furious 4 wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Techniczne detale na temat Age of the Gods: Furious 4

Age of the Gods: Furious 4 ma 5 kołowrotków, co powoduje, że gra ta nie odróżnia się nadmiernie od lwiej części modnych gier slotowych. Po tym kątem jest to raczej tradycyjny i bardzo zachowawczy program. Równocześnie Age of the Gods: Furious 4 stosuje 20 paylinesów, co jak przypuszczam jest względnie uczciwą sumą. Na pewno umożliwia ona wygranie wysokiej sumy grosza, biorąc w rachubę zdania, jakie pozostawiają na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych materii hazardowej. Największy dozwolony zakład w Age of the Gods: Furious 4 równa się €1, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym dopiero co uwarunkowaniom umożliwia nam na wygranie średniej fortuny.

Age of the Gods: Furious 4 nie jest może wyjątkowo świeżą grą, więc nie ma co oczekiwać się po niej bardzo porządnych uwarunkowań i jakichś mocno awangardowych detali. Niemniej Age of the Gods: Furious 4 posiada ma się rozumieć Yes jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko poradzić sobie. Ich brak byłby bez wątpienia nieoczekiwaną, aczkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Realna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Age of the Gods: Furious 4!

Jest nią tymczasem udostępniony w Age of the Gods: Furious 4 bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to właśnie bonusy są czymś, czym autorzy szczególnie pragną zyskać dla swojej firmy świeżych ludzi. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele automatu, czyli spółka Casino.com i jej twórcy, czyli Playtech, obdarowali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale wysokiej randze! Z racji tego ewentualność poszerzenia swojej nagrody wzrasta do niezwykle dużych wielkości!

Zakończenie będzie zwięzłe, ponieważ nie ma co się zanadto dużo rozwodzić na ten temat. Age of the Gods: Furious 4 to fascynująca, chociaż bardzo tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje zalety (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że opinia na temat tego wytworu powinna dodatkowo wzmóc się. Zalecam!