Age of Egypt – autentyczna rozrywka dla wszystkich fanów gier hazardowych

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Age of Egypt to wyłącznie zwykła gra hazardowa jakich wiele w Internecie. Rolki, znaki, kolory – wszystko to znamy już z setek zwykłych slotów internetowych. Daję gwarancję mimo to, że zanim dojdziesz do końca recenzji, pojmiesz, w czym leży szczególność tej gry. Nie przedłużając już zatem wstępu, namawiam do przewertowania krótkiego komentarza dotyczącego gry hazardowej Age of Egypt.

Age of Egypt ukazuje się dość klasycznie, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest mocno zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę trudno definitywnie ustalić jako skazę lub walor, gdyż za mocno zależy to od personalnych skłonności każdego klienta. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie prostotę i nie korygowanie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc typowy i mniej rewolucyjny interfejs programu Age of Egypt wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Technologiczne szczegóły dotyczące Age of Egypt

Age of Egypt ma 5 szpul, co prowadzi do tego, że automat ta nie odbiega za bardzo od gros popularnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to właściwie konwencjonalny i znacznie konserwatywny slot. Zarazem Age of Egypt ma 20 paylinesów, co jak przypuszczam jest stosunkowo sprawiedliwą wartością. Z pewnością ułatwia ona wygranie wysokiej liczby kasy, biorąc pod rozwagę opinie, jakie piszą na jej temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Age of Egypt równa się €5, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym dopiero co uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie niedużej fortuny.

Age of Egypt nie jest może wyjątkowo nową grą, więc nie warto oczekiwać się po niej nieprzeciętnie fajnych sposobności i jakichś bardzo oryginalnych szczegółów. Bądź co bądź Age of Egypt posiada naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Wiarygodna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Age of Egypt!

Jest nią zaś osiągalny w Age of Egypt bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to dokładnie bonusy są tym, czym autorzy szczególnie zamierzają zyskać dla siebie nowych ludzi. Im lepsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze gry, czyli firma Casino.com a także jej programiści, czyli Playtech, obsypali nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale sporej jakości! Z racji tego możność poszerzenia swojej nagrody przyrasta do bardzo wyniosłych wymiarów!

Podsumowanie będzie niedługie, ponieważ nie trzeba się zbytnio dużo rozwodzić na ten temat. Age of Egypt to fascynująca, choć bardzo konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że nota tego programu powinna nadprogramowo podskoczyć. Polecam!